Reklama

Nocą w ŁSM nie będzie ciepłej wody

07/09/2022 13:04

Nocą w zasobach Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wyłączana będzie cyrkulacja ciepłej wody użytkowej. Ma to związek ze wzrostem cen ciepła.

Ze stosownym wnioskiem zarząd ŁSM zwrócił się do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Pompy cyrkulacji ciepłej wody użytkowej nie będą działały od północy do godz. 4:00, czyli w godzinach, w których i tak rejestruje się znikomy pobór.

"Zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży w związku ze znacznym wzrostem ceny ciepła, wnioskuje o nocne wyłączenie pomp cyrkulacji ciepłej wody użytkowej w godzinach 00:00 - 04:00 od 16.09.2022 r. Wniosek dotyczy całych zasobów Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży" - czytamy w piśmie podpisanym przez prezesa Wojciecha Michalaka i członka zarządu Piotra Pawłowskiego. 

Reklama

Automatyczne wyłączanie pomp cyrkulacji c.c.w.u. w godzinach nocnych może przynieść oszczędności polegające na zmniejszeniu zużycia energii cieplnej. Wprowadzenie podobnego rozwiązania bierze pod uwagę również spółdzielnia Perspektywa, jednak decyzja w tej sprawie nie została jeszcze podjęta. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości