Reklama

Nokaut roku? Fenomenalny występ Macieja Tercjaka [VIDEO]

07/05/2022 22:53

Ależ nokaut na gali HFO w Ostrołęce. Łomżanin Maciej Tercjak posłał rywala na deski poprzez wysokie kopnięcie. - To będzie nokaut roku - słyszeliśmy od dziennikarzy TVP, komentujących galę w pobliskiej Ostrołęce.

Pierwszy Polak, który podpisał kontrakt z Karate Combat, Maciej Tercjak w wielkim stylu zadebiutował dziś w HFO podczas dwunastej gali organizacji. W 43. sekundzie pokonał na niej Aleksego Zienkiewicza z klubu Ostrołęka Fight Academy. Pojedynek z łomżyńskim fighterem był dla niego debiutem zawodowym.

- To jest ciężki nokaut. To jest kandydat do nokautu roku w Polsce bez podziału na dyscypliny sportów walki - tak komentowali występ łomżanina dziennikarze sportowi TVP Sport.

Łomżanin jest wieloletnim reprezentantem Polski w karate kyokushin. Maciej ma za sobą profesjonalny pojedynek w boksie tajskim. Walka z reprezentantem Królestwa Tajlandii zakończyła się porażką Polaka. Tercjak kilkukrotnie występował również na galach w pojedynkach półzawodowych. W ostatnich miesiącach zdecydował, że postawi już tylko na sport zawodowy. Podpisał kontrakt z Karate Combat, amerykańską federacją karate promującą walki w formule Karate full contact.

Reklama

Transmisję z dzisiejszego wydarzenia z hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1 w Ostrołęce przeprowadził TVP Sport.

https://sport.tvp.pl/59835913/sportowy-wieczor-7052022-transmisja-na-zywo-online-live-stream



 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości