Reklama

Nowa twarz na scenie Teatru Lalki i Aktora w Łomży

18/02/2026 09:23

Magdalenę Zubrycką już niedługo będzie można zobaczyć w najnowszej sztuce teatru „Azul”, w której wciela się w tytułową postać.

Do zespołu Teatru Lalki i Aktora w Łomży dołączyła nowa aktorka – Magdalena Zubrycka. To pochodząca z Łomży studentka V roku aktorstwa w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Filii w Białymstoku.

- W minionym roku wystąpiła w spektaklu dyplomowym „Dziewczyno, takie konfundujące” w reżyserii Weroniki Szczawińskiej, wcielając się w role Canberry Todd, Xelary oraz Tik Toka. Niebawem będzie można ją zobaczyć w „Niebieskiej Niedźwiedzicy” (adaptacja i reżyseria: Katarzyna Hora), gdzie zagra tytułową postać - Azul- czytamy na stronie teatru. 

Reklama

Poza pracą aktorską jest tancerką oraz instruktorką tańca, specjalizującą się w stylach hip-hop i high heels. Szczególnie bliski jest jej teatr tańca.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora w Łomży Aktualizacja: 18/02/2026 09:35
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości