Reklama

Nowy dyrektor już pracuje. Będą zmiany? [VIDEO]

06/01/2017 07:57

Od kilku dni Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży ma nowego dyrektora. Został nim Krzysztof Zemło, były aktor Teatru Lalki i Aktora w Łomży, a poza tym również reżyser i pedagog. O planach związanych z kierowaniem  MDK DŚT, z Krzysztofem Zemło rozmawiała Karolina Gołębiowska.

Krzysztof Zemło opowiada m.in. o swojej zawodowej ścieżce, o tym jak doszło do tego, że został dyrektorem miejskiej instytucji. Przyznaje przy tym, że pomogły mu w tym aktorskie umiejętności, dzięki którym potrafił oczarować (zaczarować?) komisję, która to jego osobę spośród dziewięciu kandydatów zarekomendowała Prezydentowi Łomży na to stanowisko.

Nowy dyrektor ma ambitne plany związane z kierowaniem Domem Kultury. Chce, by to miejsce ponownie zaczęło tętnić życiem, a oferta była tak szeroka, że nie pomieszczą jej mury budynku przy ulicy Wojska Polskiego. Już najbliższe ferie zapowiadają się bardzo ciekawie za sprawą przygotowywanej właśnie oferty.

Reklama

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z dyrektorem Krzysztofem Zemło!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości