Reklama

Nowy rok szkolny i nowe "Centrum bezpieczeństwa ruchu drogowego" w ZSWiO Nr 7 w Łomży [VIDEO]

02/09/2019 15:40

Przy okazji tradycyjnej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego do użytku oddana została nowa pracownia "Centrum bezpieczeństwa ruchu drogowego". - Cieszę się, że nowy obiekt, nowa sala będzie służyła rozwojowi naszej młodzieży - mówi Bogumiła Olbryś, dyrektor ZSWiO Nr 7 w Łomży.

Od września WETĘ tworzą 33 klasy, w których uczniowie kształcą się na 6 kierunkach. W 11 z nich naukę rozpoczęli pierwszoklasiści.  Po tradycyjnej uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020, której towarzyszyły przemówienia, występy artystyczne i przekazanie uczniom legitymacji, przedstawiciele władz symbolicznie przecięli wstęgę w nowej pracowni "Centrum bezpieczeństwa ruchu drogowego".

- To centrum ruchu drogowego, które zostaje dzisiaj otwarte, ma na celu nie tylko naukę bezpiecznego poruszania się po drogach, ale przede wszystkim uświadomienie zagrożeń jakie niesie ruch drogowy. To jest to z czym się zetkniecie, z czym się będziecie stykać mając już uprawnienia i mam skromną nadzieję, że również przyczyni się do tego, żeby tych nieszczęść na naszych drogach było jak najmniej - zwrócił się dzisiaj do uczniów WETY Mirosław Oliferuk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży.

Reklama

Więcej w naszej relacji VIDEO

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości