Reklama

Nowy teledysk Pięknych i Młodych już w sieci! [VIDEO]

25/12/2015 12:38

Nowiutki, świeżutki i jeszcze pachnący teledysk Pięknych i Młodych pojawił się na same święte w sieci. "Zastanawiam się" to produkcja, która powstawała m.in. w Łomży, a jako jeden z "rekwizytów" posłużył łomżyński autobus MPK udostępniony przez miejskiego przewoźnika.

Na początku listopada towarzyszyliśmy z naszą kamerą zespołowi Piękni i Młodzi podczas nagrywania materiału do nowego teledysku "Zastanawiam się" (zobacz: Piękni i Młodzi na planie nowego teledysku). Wczoraj teledysk pojawił się w sieci i naprawdę robi wrażenie! Dynamicznie i pomysłowo zmontowany materiał, ciekawy scenariusz, warto obejrzeć tym bardziej, że przecież Piękni i Młodzi będą gwiazdą tegorocznego, miejskiego Sylwestra.

Za niespełna tydzień zobaczymy ich na żywo na scenie ustawionej na Starym Rynku w Łomży, a dziś mamy przedsmak tego występu. Przedstawiamy nowy teledysk grupy Piękni i Młodzi: "Zastanawiam się"!

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości