Reklama

Nowy żłobek w Piątnicy już działa i zaprasza dzieci [FOTO]

22/09/2025 08:37

Po latach starań Gmina Piątnica doczekała się własnego żłobka. Choć placówka działa już od pewnego czasu, w minioną sobotę uroczyście przecięto wstęgę i zaproszono mieszkańców do wspólnego świętowania.

Po kilku latach starań Gmina Piątnica ma własny żłobek. Mimo że działa już od pewnego czasu, w minioną sobotę odbyło się jego oficjalne otwarcie.

Na wstępie dyrektor placówki, Milena Kraszewska podziękowała wszystkim, bez których ta inwestycja nie mogłaby powstać. Słowa wdzięczności skierowała do obecnego wójta Krzysztofa Kozickiego, a także jego poprzednika, Artura Wierzbowskiego, który zainicjował tę inwestycję, oraz do urzędników zaangażowanych w cały proces planowania i budowy.

Wydarzenie zgromadziło samorządowców, mieszkańców, a także rodziców dzieci uczęszczających do żłobka. Poza oficjalnym przecięciem wstęgi otwarciu towarzyszyło oprowadzenie po placówce, a także występy artystyczne i zabawy dla najmłodszych.

Reklama

W żłobku wciąż są wolne miejsca.

– Postanowiliśmy uroczyście go otworzyć, aby przy okazji wypromować to miejsce. Nie ukrywam, że mamy jeszcze blisko 60 wolnych miejsc i chcielibyśmy zachęcić rodziców do zapisania swoich dzieci. To miejsce jest bardzo dobrze wyposażone, ze znakomitą kadrą, gdzie dzieci mają zapewnioną doskonałą opiekę – przekazał wójt Gminy Piątnica Krzysztof Kozicki, dodając, że żłobek jest otwarty nie tylko dla mieszkańców gminy, ale również dla mieszkańców całego powiatu, a opieka w nim jest bezpłatna.

Reklama

Dzięki tej inwestycji Piątnica dołącza do gmin, które zapewniają swoim najmłodszym bezpłatną i profesjonalną opiekę.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/09/2025 09:12
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości