Reklama

Od dziś zapisy na szczepienia dla wszystkich nauczycieli do 65. roku życia

15/02/2021 08:28

Od poniedziałku (15.02) rusza kolejna tura rejestracji dla pozostałych grup nauczycieli do 65. roku życia oraz nauczycieli akademickich. Analogicznie jak przy rejestracji podczas I tury, nauczyciele będą zgłaszać się do dyrektora szkoły, placówki oświatowej. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do czwartku (18.02).

Kto może się zarejestrować na szczepienia od 15 lutego br.? 

  • nauczyciele wszystkich szkół i placówek do 65. roku życia, w tym również ci, którzy nie zgłosili się na szczepienie w pierwszej turze, a byli do tego uprawnieni – więcej informacji
  • nauczyciele akademiccy oraz inne osoby prowadzące zajęcia na uczelniach do 65. roku życia

Na szczepienie mogą zarejestrować się osoby urodzone od 1 stycznia 1956 do 31 grudnia 2003. Nauczyciele urodzeni w 1955 r. i wcześniej będą mieli możliwość zaszczepienia w późniejszym terminie. Na listach nie będzie również nauczycieli, którzy mają zaznaczoną w SIO długotrwałą nieobecność (powyżej 25 czerwca br.)

Co się dzieje po rejestracji?

Wskazany w formularzu szpital będzie kontaktował się bezpośrednio z dyrektorem szkoły lub placówki lub inną osobą wskazaną do kontaktu w formularzu, w celu ustalenia daty i godziny szczepienia.

Reklama

Rejestracja nauczycieli akademickich

Nauczyciele akademiccy będą mogli się rejestrować od poniedziałku, 15 lutego br. Rektorzy uczelni otrzymają szczegółowe wytyczne w tej sprawie – więcej informacji. Ogólne zasady dotyczące systemu zapisów na szczepienia nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach znajduje się na stronie.

Q&A szczepienia wszystkich nauczycieli

Źródło: gov.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości