Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą już korzystać z łomżyńskiego Lodowiska Biały Orlik. O godzinie 14:00 miało miejsce oficjalne otwarcie obiektu, który w tym roku poszerzył swoją ofertę, a także zaskoczył pierwszych gości miłą niespodzianką.
Przygotowania do otwarcia nowego sezonu na Lodowisku Biały Orlik trwały od listopada. Dzięki sprzyjającej sportom zimowym aurze, podjęto decyzję o otwarciu obiektu przed Mikołajkami. Ku zaskoczeniu MOSiR'u, już przed godziną 14:00 pojawiły się pierwsze osoby, które z niecierpliwością czekały na ten moment.
Wraz z nowym sezonem postawiono na innowacyjne rozwiązania. Lodowisko Biały Orlik wprowadził możliwość korzystania z obiektu w dogodnej dla klientów porze.
- W tym roku dokonaliśmy kilka zmian. Kluczową zmianą jest elektroniczny system obsługi klienta, który działa na zasadzie systemu beztercjowego. Klient może przyjść o dowolnej porze i kupić bilet. To jest duże udogodnienie, które przyczyni się do rozładowania kolejek i usprawnienia ruchu. Warto dodać, że dokupiliśmy nowe łyżwy, ta decyzja również została podjęta z myślą o naszych klientach. Dodatkowo w tym sezonie mieszkańcy Łomży mogą w pełni korzystać z karnetu "Aktywnie z MOSiR Łomża". Jest to karta, którą możemy doładować w Parku Wodnym, umożliwia ona w tym roku dokonanie płatności za wypożyczenie łyżew - to nowość w kwestii korzystania z lodowiska - mówi dyrektor MOSiR Łomża, Andrzej Modzelewski.
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu 2023/24 na Lodowisku Biały Orlik, dziś na wszystkich korzystających z obiektu czekać będą ciepłe napoje. Takim samym gestem łomżyński MOSiR chce również przywitać pasjonatów jazdy na łyżwach w Mikołajki.
Jak co roku łomżyński MOSiR zadbał również o udogodnienia dla najmłodszych. Na dzieci czekają pingwinki, a także niedźwiadki, które mają pomóc w początkowej nauce jazdy na łyżwach. Osoby dorosłe, które rozpoczynają przygodę z tym sportem znajdą również coś dla siebie.
- W tym sezonie wypożyczalnia dysponuje 180 parami łyżew. Są to rozmiary od numeru 26 do 46. Mamy również coś dla osób zaczynających swoją przygodę z łyżwami, to są tzw. poziki, łaziki - przyrządy, które się zakłada na buty i nawet dzieci już 3-letnie pod opieką rodzica mogą zacząć uczyć się jazdy na łyżwach. Dodatkowo mamy kaski i pingwiny do nauki jazdy na łyżwach. Staraliśmy się również jak najbardziej wyrównać lodowisko, żeby w sezonie był jak najwyższy komfort jazdy dla naszych klientów - mówi Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu, Kamil Walczyk
Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-21.30. W tym czasie przewidziane są dwie przerwy techniczne na czyszczenie lodu w godz. 14.00-14.30 i 17.00-17.45.
Cennik biletów dostępny jest na stronie MOSiR Łomża.
Zobacz również: