Reklama

Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt już lada dzień!

30/05/2024 07:33

Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci odbędzie się już w ten weekend. Weźmie w nim udział 11 drużyn z całej Polski.

Już w najbliższy weekend (31.05- 2.06.2024 r.) czeka nas solidna dawka sportowych emocji w postaci Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt pod honorowym patronatem prezydenta miasta Łomża Pana Mariusza Chrzanowskiego! W finale weźmie udział 11 zespołów z całej Polski, które będą rywalizować o tytuł najlepszej szkolnej drużyny w kraju. Mecze będą rozgrywane na dwóch halach: Hali sportowej przy ul. Zielonej 21 oraz Hali sportowej przy ul. Ks. Anny 18. Organizatorem finału jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży.

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 4 dziękuje sponsorom tego przedsięwzięcia:

- Prezydentowi Miasta Łomża Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu

- Ubojni Zwierząt Robert Rytel

- Fundacji Anny Rytel

Szkoła dziękuje również za udostępnienie hal sportowych, gdzie będą rozgrywane mecze:

- Pani Dyrektor SP 9 w Łomży Bożenie Dziekońskiej

- Panu Dyrektorowi ZSTiO nr 4 w Łomży Arturowi Ciborowskiemu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości