Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci odbędzie się już w ten weekend. Weźmie w nim udział 11 drużyn z całej Polski.
Już w najbliższy weekend (31.05- 2.06.2024 r.) czeka nas solidna dawka sportowych emocji w postaci Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt pod honorowym patronatem prezydenta miasta Łomża Pana Mariusza Chrzanowskiego! W finale weźmie udział 11 zespołów z całej Polski, które będą rywalizować o tytuł najlepszej szkolnej drużyny w kraju. Mecze będą rozgrywane na dwóch halach: Hali sportowej przy ul. Zielonej 21 oraz Hali sportowej przy ul. Ks. Anny 18. Organizatorem finału jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży.

Szkoła Podstawowa nr 4 dziękuje sponsorom tego przedsięwzięcia:
- Prezydentowi Miasta Łomża Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu
- Ubojni Zwierząt Robert Rytel
- Fundacji Anny Rytel
Szkoła dziękuje również za udostępnienie hal sportowych, gdzie będą rozgrywane mecze:
- Pani Dyrektor SP 9 w Łomży Bożenie Dziekońskiej
- Panu Dyrektorowi ZSTiO nr 4 w Łomży Arturowi Ciborowskiemu.
