Jak wypadły studenckie ostatki PWSIiP w Yam Caffe? Jak zwykle znakomicie. Pewnie niektórzy z uczestników jeszcze śpią, a u nas gotowa już jest wideorelacja z imprezy, bo jak zwykle my również dostaliśmy na nią zaproszenie, z którego ochoczo skorzystaliśmy.
Impreza trwała do bladego świtu, choć dzisiaj przecież wtorek. Mamy nadzieję, że Wasi wykładowcy wykażą się zrozumieniem. W końcu sami też byli kiedyś studentami, niektórzy może nawet całkiem niedawno.
Studenckie imprezy w Yamie zawsze wypadają świetnie. Gdyby było inaczej, pewnie nie byłyby już tam organizowane. Kolorowy tłum, który rytmicznie poruszał się na parkiecie, najlepiej o tym świadczy. Do stolików wracaliście tylko po to, żeby odpocząć i zwilżyć gardło. Czasem czymś, czego nie możemy reklamować...
Ostatnia rozrywkowa noc już za nami. Wykorzystaliście ją dobrze? A może, jak mówi Kaja, "na maksa"? (cokolwiek miała na myśli...). Dzielcie się wrażeniami!