Reklama

Ostrzeżenia meteorologiczne: Będzie ślisko

25/12/2014 17:59

Synoptycy wydali ostrzeżenia meteorologiczne dla naszego regionu. W swoich prognozach ostrzegają przed oblodzeniem. W nocy spadnie temperatura i po opadach deszczu na drogach i chodnikach zrobi się bardzo ślisko.

 - Po występujących w ciągu dnia opadach deszczu ze śniegiem i śniegu nastąpi spadek temperatury powietrza poniżej 0°C, powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna wyniesie od -7°C do -5°C, przy gruncie do -8°C – informuje synoptyk Tomasz Siemieniuk z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB.

Ważność: od 2014-12-25 16:00 do 2014-12-26 06:00
Prawdopodobieństwo występienia zjawiska:  90%

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości