Niespodzianka z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie Panie są dziś zwolnione z opłat za korzystanie z usług komunikacji miejskiej w granicach administracyjnych naszego miasta.
"Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Łomży nr 65/23 w dniu 8 marca, w granicach administracyjnych Łomży wszystkie Panie podróżują komunikacją miejską za darmo! Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam dużo uśmiechu, zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości każdego dnia w roku" - informuje MPK w Łomży