Reklama

Panie jeżdżą dziś za darmo!

08/03/2023 06:00

Niespodzianka z okazji Dnia Kobiet. Wszystkie Panie są dziś zwolnione z opłat za korzystanie z usług komunikacji miejskiej w granicach administracyjnych naszego miasta.

"Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Łomży nr 65/23 w dniu 8 marca, w granicach administracyjnych Łomży wszystkie Panie podróżują komunikacją miejską za darmo! Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam dużo uśmiechu, zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości każdego dnia w roku" - informuje MPK w Łomży

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości