Reklama

Piątnica: XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego [VIDEO i FOTO]

24/10/2016 07:06

Podwójny jubileusz świętował podczas tego weekendu Klub Tańca Towarzyskiego AKAT, który po raz 20. zorganizował Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i po raz 10. Dziecięcą Galę Taneczną. Jak co roku do Piątnicy zjechały pary taneczne ze wszystkich zakątków Polski.

Jak przyznaje organizatorka turnieju Magdalena Pardo-Baczewska, poziom tegorocznego turnieju poszybował bardzo wysoko. W Gali dziecięcej uczestniczyło około 250 dzieci od 7 do 12 lat, a w głównym turnieju wystartowało ponad 120 par sportowych, które rywalizowały w kategorii dorośli open standard.

- Myślę, że to się wpisuje w budowanie pozytywnego wizerunku gminy zaangażowanej w różne przedsięwzięcia, nie tylko gospodarcze, takie typowe, ale także w przedsięwzięcia o charakterze kulturalnym. To buduje wizerunek pozytywny, ale przekłada się także gospodarczo, bo im więcej osób przyjeżdża do gminy, tym więcej osób mieszka w naszych hotelach, korzysta z zakupów i to oczywiście ma swoje znaczenie także gospodarcze - przyznaje wójt gminy Piątnica Krzysztof Kozicki.

Reklama

XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i X Dziecięca Gala Taneczna trwały w hali sportowej w Piątnicy przez całą niedzielę i były prawdziwą gratką dla miłośników tańca towarzyskiego, którzy już zaczynają oczekiwanie na kolejny turniej - za rok.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości