Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu zespół Piękni i Młodzi. Emisja odcinka z łomżyńską grupą miała miejsce wczoraj. Jak wypadła Magda ze swoimi chłopakami? Na pewno przypomniała, że potrafi śpiewać bez "wspomagania". No i w końcu ktoś głośno powiedział, że Białystok leży koło Łomży...
Piękni i Młodzi pytani byli przez Kubę Wojewódzkiego o różne sprawy. Począwszy od początków zespołu i grania na weselach po zgłoszenie do Eurowizji. Po drodze były pytania o sesję Magdy w CKM i o fanki. Oczywiście nie mogło się obejść bez występu na żywo a"capella zarówno całej trójki, jak i samej Magdy. "Szła dzieweczka do laseczka" to wspomnienie z weselnych występów całego zespołu. Z kolei Magda zaśpiewała "Cykady na cykladach" zespołu Maanam.
Przy okazji wizyty Pięknych i Młodych u Wojewódzkiego cała Polska usłyszała też, że Białystok leży koło Łomży. Stwierdzenie padło po indagowaniu przez Kubę gdzie leży Łomża. Cała Polska poznała też podłomżyńskie Pniewo, z którego pochodzi Magda Narożna.
Jak wiadomo, program Kuby Wojewódzkiego i on sam jako prowadzący jest tak specyficzny, że trzeba go obejrzeć, żeby ocenić. Naszym zdaniem występ PiM nie wyróżnił się specjalnie w żadną stronę. Widywaliśmy już bardziej kontrowersyjne programy u Kuby. Jeśli ktoś nie miał okazji oglądać go wczoraj wieczorem, to dziś macie jeszcze okazję na TVN Player.