Reklama

"Piękno mojej działki". Startuje druga edycja konkursu

12/05/2021 06:49

Działka to Twoja pasja? Podziel się nią z innymi i zaprezentuj swój ogród. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca.

To już 2. edycja konkursu "Piękno mojej działki", który skierowany jest do użytkowników działek w łomżyńskich Rodzinnych Ogrodach Działkowych. 

Celem konkursu jest zaprezentowanie najpiękniejszych działek w łomżyńskich Rodzinnych Ogrodach Działkowych poprzez docenienie osobistego zaangażowania ich użytkowników oraz inwencji w wykorzystaniu terenu przy planowaniu nasadzeń i naniesień. Jest nim również wykazanie społecznej, proelkologicznej i prozdrowotnej roli działki przy jednoczesnym uzewnętrznieniu jej atrakcyjności zarówno w zakresie użytkowym jak i rekreacyjno – wypoczynkowym.

Reklama

Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Załączniki

  1. regulamin konkursu
  2. karta zgłoszenia
  3. klauzula RODO

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości