Działka to Twoja pasja? Podziel się nią z innymi i zaprezentuj swój ogród. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca.
To już 2. edycja konkursu "Piękno mojej działki", który skierowany jest do użytkowników działek w łomżyńskich Rodzinnych Ogrodach Działkowych.
Celem konkursu jest zaprezentowanie najpiękniejszych działek w łomżyńskich Rodzinnych Ogrodach Działkowych poprzez docenienie osobistego zaangażowania ich użytkowników oraz inwencji w wykorzystaniu terenu przy planowaniu nasadzeń i naniesień. Jest nim również wykazanie społecznej, proelkologicznej i prozdrowotnej roli działki przy jednoczesnym uzewnętrznieniu jej atrakcyjności zarówno w zakresie użytkowym jak i rekreacyjno – wypoczynkowym.
Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.
Załączniki
