Widzom i słuchaczom z całej Europy nie będzie dane zapoznać się z twórczością łomżyńskiej grupy Piękni i Młodzi. Dzisiaj ogłoszona została lista artystów, którzy walczyć będą w preselekcjach o udział w Eurowizji 2016. Nie ma wśród nich Magdy Narożnej i reszty zespołu.
Jury ogłosiło dziś dziewięć nominacji do udziału w preselekcjach. Wybrani artyści wystąpią w marcu na koncercie, po którym rozstrzygnięta zostanie kwestia, kto z nich będzie reprezentować Polskę w konkursie. Wśród nominowanych znaleźli się:
Natalia Szroeder - "Lustra" Edyta Górniak - „Grateful" Taraka - „In The Rain", Ola Gintrowska - "Missing", Michał Szpak - "Color Of Your Life" Margaret - "Cool Me Down" Kasia Moś - "Addiction" Dorota Osińska - "Universal" Napoli - "My Universe"Kto z nich wygra preselekcje i pojedzie z Polski na Eurowizję 2016? Koncert Krajowe Eliminacje 2015 odbędzie się 5 marca. Polska wystąpi w pierwszej części drugiego półfinału 12 maja. Wtedy widzowie z Europy i Australii zdecydują, czy piosenka trafi do wielkiego finału, który odbędzie się w sobotę 14 maja.