Fight District 2. Właśnie trwa gala sportów walki w Łomży. W kat. 63 kg w boksie zawalczył Łukasz Pietruszewski.
Rywalem podopiecznego Macieja Tercjaka trenującego w Hunter Kickboxing Łomża był Paweł Łapiński. Dla "Pietruchy" był to debiut ringowy. Przed starciem szkoleniowiec mówił, iż jego zawodnika wyróżnia determinacja i konsekwencja w realizowaniu założeń treningowych.
Zawodnik gospodarzy zaprezentował się bardzo dobrze. Przy ogłuszającym dopingu walczył jak równy z równym z Łapińskim. Ostateczny werdykt? Wygrał rywal, ale Pietruszewski może być z siebie dumny. Spisał się znakomicie!