Reklama

Podsumowanie projektu „Native speaker w każdej szkole” w SP nr 5 [FOTO]

09/05/2023 16:42

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży przystąpiła do programu "Native speaker w każdej szkole". Nadszedł czas na podsumowanie tego projektu, w ramach którego uczniowie klas IV - VIII bezpłatnie rozwijali swoje umiejętności językowe pod okiem native speakera języka angielskiego. Podczas uroczystości uczniowie odebrali symboliczne vouchery z rąk Prezydenta Miasta Łomży.

Głównym celem akcji było wspieranie uczniów w procesie rozwoju kompetencji językowych, przełamywanie ich barier w przypadku posługiwania się językiem obcym czy rozwijania pasji do nauki języków.

- Efektem edukacyjnych działań było przełamywanie bariery językowe, rozbudzenie w uczniach pasji do nauki języków - także poprzez interakcje z przedstawicielami wielu kultur oraz wyrównywanie szans - informuje Urząd Miejski w Łomży 

Każdy z uczniów z klas IV - VIII otrzymał 3 bezpłatne lekcje z native speakerem do odbycia na platformie Tutlo. Dodatkowo platforma Tutlo przekazała szkole darmowe stypendia dla uczniów w postaci 3 miesięcznych kursów języka angielskiego.

Reklama

Podziękowania uczniom złożyła dyrektor SP 5 Małgorzata Pietrusewicz, wicedyrektor placówki Magdalena Jakacka oraz Daniel Cieśla przedstawiciel „Tutlo”.

 

źródło: Urząd Miejski w Łomży 

zdj. główne: Urząd Miejski w Łomży 

źródło zdjęć: Urząd Miejski w Łomży 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości