Reklama

Policja zna tożsamość sprawcy wczorajszego wypadku na DK 61. 19-latek pozostaje nieuchwytny

28/11/2024 11:00

Wczoraj w godzinach wieczornych na trasie Łomża-Ostrołeka na wysokości miejscowości Sierzputy Młode doszło do niebezpiecznego wypadku, w którym ucierpiały dwie kobiety. Sytuacja była na tyle poważna, że obie panie wymagały transportu do szpitala. Kierowca drugiego pojazdu odpowiedzialny za wypadek zbiegł z miejsca zdarzenia. Policji jednak szybko udało się ustalić jego tożsamość...

O godzinie 18:55 dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał wezwanie dotyczące wypadku na trasie Łomża-Ostrołeka na wysokości miejscowości Sierzputy Młode. Na miejscu policja ustaliła, że opel wyjeżdżający z Sierzput Młodych uderzył w fiata poruszającego się w stronę Ostrołęki. 

W wyniku kolizji ucierpiały dwie kobiety podróżujące fiatem na ostrołęckich numerach rejestracyjnych. Obie panie natychmiast zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala. Oplem podróżowało natomiast dwóch mężczyzn, jednak jeden z nich siedzący za kierownicą zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja jednak szybko dowiedziała się, kim jest sprawca wypadku. Na chwilę obecną funkcjonariusze próbują ustalić aktualne miejsce pobytu 19-latka, który jak dotąd pozostaje nieuchwytny. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości