Reklama

Policjant z Łomży najlepszy w województwie!

26/06/2026 08:16

Aspirant sztabowy Kamil Kosiński z psem Leonem, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Łomży, zwyciężyli w podlaskich eliminacjach XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji psów do wyszukiwania zapachu narkotyków i materiałów wybuchowych.

Do wojewódzkich eliminacji XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji przystąpiło 14 przewodników psów służbowych wyszkolonych do wyszukiwania zapachu narkotyków oraz do wyszukiwania zapachu materiałów wybuchowych.

Najlepsi w województwie podlaskim okazali się być asp. sztab. Kamil Kosiński z psem Leonem, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Łomży. Drugie miejsce zajęli asp. sztab. Karol Pieczulis z psem Szarikiem, reprezentujący KMP w Suwałkach, a trzecie – asp. sztab. Rafał Piotrowski z psem Herą reprezentujący KPP w Bielsku Podlaskim

Reklama

Zwycięzcy reprezentować będą garnizon podlaski podczas finału XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji, rozgrywanego w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

Źródło: Podlaska Policja
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama