Aspirant sztabowy Kamil Kosiński z psem Leonem, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Łomży, zwyciężyli w podlaskich eliminacjach XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji psów do wyszukiwania zapachu narkotyków i materiałów wybuchowych.
Do wojewódzkich eliminacji XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji przystąpiło 14 przewodników psów służbowych wyszkolonych do wyszukiwania zapachu narkotyków oraz do wyszukiwania zapachu materiałów wybuchowych.
Najlepsi w województwie podlaskim okazali się być asp. sztab. Kamil Kosiński z psem Leonem, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Łomży. Drugie miejsce zajęli asp. sztab. Karol Pieczulis z psem Szarikiem, reprezentujący KMP w Suwałkach, a trzecie – asp. sztab. Rafał Piotrowski z psem Herą reprezentujący KPP w Bielsku Podlaskim
Zwycięzcy reprezentować będą garnizon podlaski podczas finału XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji, rozgrywanego w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.