Reklama

Popek w Nowogrodzie na zakończenie sezonu!

21/09/2016 08:32

To będzie największe wydarzenie w sezonie 2016 w Nowogrodzie. Na zakończenie sezonu 2016 w miasteczku na Narwią, gdzie organizowane są Imprezy Zbyszko, wystąpi z solowym koncertem Popek - Król Albanii, wykonawca takich hitów, jak Jestem Królem, Dirty Diana czy Pakistańskie Disco.

Król Albanii pojawi się w Nowogrodzie już w najbliższy piątek. Stali bywalcy Imprez Zbyszko z pewnością już nie mogą doczekać się końca tygodnia, by pojechać na Solo Koncert Popka - jedyny taki koncert na regionie! Szykuje się grube zakończenie sezonu 2016 wraz z POPKIEM! Spodziewajcie się naprawdę niezwykłego wydarzenia!

Bilety do nabycia w dniu imprezy: od 19:00 do 20:00 - 20zł, a od 20:00 - 25zł. Ale jak zwykle jest też szansa, by wejściówkę otrzymać za darmo. Organizatorzy przygotowali dla Was 20 podwójnych zaproszeń na KONCERT POPKA. Co trzeba zrobić, aby otrzymać zaproszenie? Właściwie to, co zwykle, ale jeśli nie pamiętacie lub nie wiecie, zajrzyjcie na facebookową stronę wydarzenia, gdzie wszystko jest dokładnie opisane!

Reklama

W takim razie w piątek widzimy się w Nowogrodzie i wspólnie z Popkiem żegnamy kończący się sezon!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości