W Sylwestra wielu z nas lubi odpalać fajerwerki. Jak to robić bezpiecznie? Zapytaliśmy o to zawodowego strażaka a jednocześnie muzycznego ulubieńca ukrywającego się pod pseudonimem Power Boy. Artur mimo kariery muzycznej nie rozstaje się z mundurem i jako doświadczony strażak radzi jak bezpiecznie obchodzić się z materiałami pirotechnicznymi.
Artur Suchcicki vel. Power Boy na co dzień mieszka w Ostrołęce, a pracuje jako strażak w ostrowskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej. Na muzycznej scenie zadebiutował w październiku 2015 roku utworem "VIP Room". Hitem okazała się jednak druga piosenka Power Boy"a pt. "Ubrana we wstyd", której premiera odbyła się na początku tego roku. Jeszcze przed wakacjami artysta zaprezentował kolejną nowość - "Księżniczkę". Wszystkie utwory Power Boy’a szybko stały się hitami. W tej chwili mają po kilka milionów wyświetleń w serwisie YouTube.
Dziś Artur odwiedził Łomżę. Razem z reporterką Karoliną Gołębiowską pokażą Wam jak bezpiecznie odpalać sylwestrowe fajerwerki.