Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do pożaru zboża w gminie Piątnica. Strażacy oszacowali wstępnie, iż spaleniu uległo około 2 hektarów plonów.
Dzisiaj o godzinie 13:26 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przyjął zgłoszenie dotyczące pożaru zboża w miejscowości Truszki w gminie Piątnica. Ogień strawił już 2 hektary słomy.
W akcji gaśniczej biorą udział 3 jednostki straży pożarnej: OSP Piątnica, OSP Stare Bożejewo oraz Państwowa Straż Pożarna z Łomży. Służby w dalszym ciągu wykonują działania, mające zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia.