Reklama

Pożar sadzy w Nowogrodzie

03/02/2025 08:40

Trzy zastępy straży pożarnej gasiły pożar sadzy w przewodzie kominowym w Nowogrodzie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 lutego około godziny 21:38. Na miejsce pożaru zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej: 1 z PSP w Łomży i po jednym zastępie ochotników z Nowogrodu i Mątwicy. Z pożarem walczyło łącznie 12 strażaków. 

Po przybyciu na miejsce zabezpieczyli oni budynek, przewietrzyli go i zgasili pożar. Cała akcja trwała około 3 godzin. Strażacy zarekomendowali również montaż czujki czadu i dymu, który może pomóc zapobiec ewantualnej tragedii. 

Mieszkańcy wcześniej opuścili dom, dzięki czemu nikt nie został poszkodowany.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości