Absolwenci z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży zakończyli rok szkolny 2022/2023 i na dobre opuścili szkolne mury. Dyrekcja oraz nauczyciele pożegnali tegorocznych maturzystów, dziękując za wspólnie spędzony czas.
Dzisiaj (28.04) uroczystość pożegnania swoich uczniów zorganizował Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. 142 osoby zakończyły dziś rok szkolny, z czego 136 przystąpi do egzaminu dojrzałości.
- Z naszej nauczycielskiej perspektywy te lata upłynęły bardzo szybko (...) W każdej oświacie chodzi o to, aby absolwent szkoły był człowiekiem dobrym, uczciwym (...) mam wrażenie, które jest niemal pewnością, że w te cechy wyposażyliśmy swoich absolwentów - powiedział dyrektor ZSEiO nr 6 w Łomży, Paweł Drożyner.
Reklama
Postanowiliśmy również zapytać tegorocznych maturzystów o dodatkowe przedmioty, które będą zdawać na egzaminie dojrzałości, a także o ich plany na przyszłość.
- Trochę się stresuję. Oprócz podstawowych przedmiotów będę zdawał matematykę, geografię, angielski i historię - mówi jeden z uczniów.
- Lata spędzone w szkole wspominam fantastycznie naprawdę, ja tak się cieszę, że tu przyszłam (...) niedługo matura, więc trochę stres jest- mówi jedna z uczennic.
Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia na egzaminie dojrzałości.