Reklama

Pożegnanie lata w rytmie disco [VIDEO i FOTO]

22/08/2016 07:49

"Pożegnanie lata w rytmie disco-polo" to kolejna impreza z cyklu "Łomżyńskie wakacje", która już za nami. Tym razem Stary Rynek zapełnił się miłośnikami skocznej i szybko wpadającej w ucho muzyki. I choć pogoda próbowała płatać figle, to w niedzielny wieczór (21.08) dobrej zabawy nie brakowało. Były koncerty zespołów, całość zaś uwieńczyła dyskoteka pod tzw. chmurką.

Najpierw na scenie pojawili się lokalni wykonawcy – zespół INNI, Marcin Kłosowski, grupa Alfa Boys czy popularny Wiszu. Dla łomżan zaśpiewała również 13-letnia debiutantka Daria Wszeborowska. Najwięcej emocji wywołał jednak występ gwiazdy wieczoru - zespołu Jorrgus. Białostoczanie do czerwoności rozgrzali publiczność, gromadząc pod sceną tłumy fanów, którzy wspólnie z nimi wykonali takie hity jak "Niebezpieczna" czy "Będziesz moja". Na zakończenie odbyła się dyskoteka pod gwiazdami. Dobra zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Projekt "Łomżyńskie wakacje" to cykl imprez zapoczątkowanych w tym roku przez Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Przez całe lato na mieszkańców naszego miasta czeka wiele propozycji muzycznych, kulturowych czy sportowych.  - Całe przedsięwzięcie to jeden ze sposobów na ożywienie starówki i spędzenie wolnego czasu przez naszych mieszkańców. Chcemy trafić do tych zarówno młodszych, jak i starszych – mówi włodarz miasta.

Reklama

Do końca wakacji pozostały jeszcze dwa wydarzenia. W najbliższą sobotę (27 sierpnia) na Starym Rynku odbędzie się "Rytm Zdrowia". Dzień później na Jarmarku Kolekcjonerskim spotkają się zaś miłośnicy staroci.  /na podst. UM. w Łomży/.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości