Wczoraj (22.06) w Szkole Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas ósmych. Zgromadzona młodzież uczniowska podziękowała dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom za trud i pomoc w dotarciu do tego etapu życia.
Zaproszeni goście, rodzice, grono pedagogiczne i uczniowie klas ósmych spotkali się wczoraj o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej SP nr 5 na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023.
Dyrektor szkoły Małgorzata Pietrusewicz wraz z zaproszonymi gośćmi wręczyła uczniom statuetki i nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, działalność na rzecz szkoły i reprezentowanie szkoły w programach poetycko – muzycznych oraz pracę w agendach.
Specjalnie przygotowana na tę okazję część artystyczna przypomniała uczniom i nauczycielom lata spędzone w szkole, a słowa wdzięczności za życzliwość i serce popłynęły do wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.
- Uczniowie obiecali, że będą powracać myślą do naszych wspólnych przeżyć i lat spędzonych w murach tej szkoły. Ze wzruszeniem wszyscy zaśpiewali “Nic dwa razy się nie zdarza” - informuje nauczycielka przyrody i biologii Anna Maczewska.