Łomżyńscy tancerze ze Studia Tańca B.K.Step w minioną niedziele po raz kolejny zaprezentowali mistrzowską formę podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca Ulicznego Urban Style, który odbył się w Cinema City Poznań Kinepolis.
W kategorii solo hip hop 12-16 udział wzięło 144 tancerzy z całej Polski. Po eliminacjach aż cztery podopieczne Marka Kisiela zakwalifikowały się do TOP 16 - Magdalena Zubrycka, Oliwia Gołębicka, Wiktoria Kosmowska i Natalia Kisiel. Dwie ostatnie po zaciętych walkach dotarły do finałów zajmując I miejsce Natalia Naćka Kisiel i III miejsce Wiktoria Kosmowska. Druga kategoria, w której wystartowały dziewczęta to formacje Street Dance. Po perfekcyjnie zatańczonym show jury przyznało im I miejsce.
- Talent oraz ciężka praca łomżyńskich tancerzy pozwoliły podbić stolicę Wielkopolski i serca jurorów – przekazuje Marek Kisiel z łomżyńskiej formacji B.K.Step.