Reklama

Prawdziwa gwiazda z nieba- FOTO

11/01/2012 20:45

- W tym roku z nieba "spadnie" nam prawdziwa gwiazda, której zresztą przedstawiać nie trzeba... Grażyna Łobaszewska!- zapowiedziała tegoroczną "Gwiazdkę z nieba" Anna Sobocińska, mistrzowsko wcielając się w rolę konferansjera koncertu przygotowanego przez Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych. Koncert w kościele ojców kapucynów został zorganizowany już po raz dwunasty. Razem z gwiazdą polskiej estrady wystąpili wokaliści Studia Wokalnego eMDeK, prowadzonego przez Magdę Sinoff.

"Gwiazdka z nieba" to koncert bożonarodzeniowy. Chociaż od świąt minęły już trzy tygodnie, wokalistom Studia eMDeK udało się przywołać prawdziwie zimowy, pachnący świętami nastrój.

Starszym i uznanym wokalistom towarzyszył "Mały eMDeK", śpiewając kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Serca łomżyniaków, po brzegi wypełniających kościół ojców kapucynów, podbiła jednak najmłodsza wokalistka, pięcioletnia Ania.

Wreszcie przed mikrofonem, w otoczeniu Studia Wokalnego, pojawiła się Grażyna Łobaszewska.

Reklama

Artystka przybyła do Łomży z minirecitalem, wykonując zaledwie cztery utwory. Niepowtarzalnym głosem i przemiłym uśmiechem piosenkarka zjednała sobie publiczność. Finałową piosenkę "List do ciebie piszę" wykonała razem z wokalistą eMDeK-u, Michałem Mężeńskim.

Podczas koncertu słuchacze mogli wesprzeć działającą przy kościele ojców kapucynów świetlicę "Promyczki". Wokalistki zebrały dwie prawie pełne mikołajowe czapki pieniędzy, zapewniające funkcjonowanie świetlicy przez cały najbliższy rok.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości