Reklama

Prawdziwe wakacje dopiero przed nami! Zakończenie roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży [FOTO]

21/06/2019 10:34

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odebrali świadectwa szkolne podsumowujące rok szkolny 2018/2019 i tym samym rozpoczęły się wakacje. Przerwa od nauki będzie w tym roku rekordowo długa i potrwa 74 dni.

Tak długi odpoczynek możliwy jest dzięki rozporządzeniu ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego, który zakłada przesunięcie zakończenia roku szkolnego z 21 na 19 czerwca. Wszystko z powodu wypadającego w czwartek Bożego Ciała.

Podczas środowego pożegnania uczniów w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odczytano skierowany do uczniów list nowego ministra edukacji i prezydenta Mariusza Chrzanowskiego. Kilka ciepłych słów do nauczycieli skierowała natomiast wicedyrektor szkoły Elżbieta Nieciecka.

- W imieniu dyrekcji dziękuję Wam za to, że uskrzydlacie młodzież, że wkładanie wiele serca i trudu w to, aby nasza młodzież osiągała wysokie wyniki i, że tworzycie niepowtarzalną atmosferę w tej szkole – powiedziała Nieciecka.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości