Reklama

Prawie 32 tys. za występ zespołu Boys podczas Dni Łomży

30/01/2018 11:11

Prawie 32 tys. złotych zapłaci Miasto za występ zespołu Boys podczas koncertu w ramach tegorocznych Dni Łomży. Umowa z agencją reprezentującą grupę została podpisana 23 stycznia 2018 roku. Zespół BOYS wystąpi na pikniku rodzinnym w rytmie disco polo, który zorganizowany zostanie 17 czerwca.

Tegoroczne Dni Łomży, jak wszystki (lub prawie wszystkie) imprezy w mieście będą częścią obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Dni Łomży odbywać się będą w czerwcu, a ich najważniejszym wydarzeniem ma być rekonstrukcja nadania praw miejskich przez księcia Janusza I Starszego (15 czerwca), uroczysta sesja Rady Miejskiej oraz zorganizowany tego dnia jarmark średniowieczny i oczywiście odsłonięcie pomnika księcia.

Następny dzień (16 czerwca) wypełniony będzie występami muzyków związanych z naszym miastem. Główną gwiazdą koncertu będzie legendarny zespół Perfect. Również 17 czerwca na łomżan będą czekać nie lada atrakcje – piknik rodzinny w rytmie disco polo. Wystąpią najlepsi przedstawiciele tego gatunku muzycznego m.in. Piękni i Młodzi, Boys oraz Exited.

Reklama

Jak dotąd Miasto podpisało jedynie umowę z zespołem Boys. Opiewa ona na kwotę 31.980 zł. Nie ma jeszcze umów z pozostałymi artystami, dlatego trudno oszacować łączne koszty dwudniowych koncertów. Na pewno jednak nie będą one niskie. Za występ gwiazd takiego formatu jak Perfect trzeba bowiem zapłacić około 60 tys. złotych. W związku z wydarzeniami organizowanymi z okazji 600-lecia w budżecie miasta na wydatki związane z kulturą zapisano o 600 tys. więcej niż przed rokiem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości