110 uczniów łomżyńskich szkół otrzyma stypendia i nagrody zawysokie osiągnięcia. Jest już stosowne zarządzenie prezydenta.
W BIP pojawiło się zarządzenie w sprawie przyznania stypendium Prezydenta Miasta Łomży za wysokie osiągnięcia w nauce, sporcie oraz nagród edukacyjnych dla uczniów pobierających naukę na terenie Miasta Łomża lub studentów I roku uczelni publicznych i niepublicznych, którzy w roku szkolnym 2021/2022, pobierali naukę na terenie Miata Łomża.
Tym razem stypendia za wysokie osiągnięcia w nauce trafią do 18 uczniów (od 120 zł do 180 zł/10 m-cy), stypendia za wysokie osiągnięcia w sporcie otrzyma 72 uczniów (110 zł / 10 m-cy), natomiast jednorazowymi nagrodami za postępy i osiągnięcia edukacyjne będzie mogło pochwalić się 20 uczniów (od 800 do 1200 zł).
zdj. archiwum UM Łomża