Zmiana barw politycznych może kosztować stanowisko. Do przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomży trafił wniosek o odwołanie Piotra Modzelewskiego z funkcji przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Do przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomży wpłynął wniosek radnych Prawa i Sprawiedliwości dotyczący odwołania Piotr Modzelewskiego z funkcji Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
- Radny Piotr Modzelewski został wybrany na funkcję Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji z rekomendacji Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość. W grudniu 2025 roku zrezygnował z członkostwa w klubie oraz w partii politycznej, w związku z czym przestała obowiązywać udzielona mu wcześniej rekomendacja klubu. W ocenie wnioskodawców, zmiana tej okoliczności uzasadnia dokonanie zmiany na stanowisku Przewodniczącego Komisji w celu zachowania spójności organizacyjnej oraz zasad współpracy przyjętych w Radzie Miejskiej- czytamy we wniosku radnych.
Reklama
Projektem uchwały zajmie się Rada Miejska podczas najbliższej sesji.