Reklama

Radni uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego arcybiskupa Juliusza Paetza

27/11/2019 10:46

Dzisiejsza sesja Rady Miejskiej Łomży rozpoczęła się od uczczenia minutą ciszy pamięci zmarłego arcybiskupa Juliusza Paetza, byłego biskupa diecezjalnego diecezji łomżyńskiej oraz Janusza Świderskiego, byłego radnego i członka zarządu miasta

O symbolicznej minucie ciszy poinformował na początku XVII sesji Rady Miejskiej Łomży przewodniczący Jan Olszewski. Radni odmówili także zainicjowaną przez przewodniczącego modlitwę w intencji zmarłych - arcybiskupa Juliusza Paetza oraz Janusza Świderskiego, byłego radnego Rady Miejskiej Łomży, członka Zarządu Miasta i wieloletniego dyrektora Zarządu Dróg powiatowych w Łomży.

W trakcie sesji klub radnych PiS powitał i złożył życzenia posłowi Lechowi Kołakowskiemu z okazji kolejnej kadencji parlamentarzysty w Sejmie. Na dzisiejszej sesji pojawił się także poseł Lewicy Paweł Krutul, który wcześniej spotkał się z sympatykami SLD i Wiosny w Łomży. Obaj przedstawiciele Narodu zabrali głos przed radnymi. Relacja LIVE z sesji dostępna jest tutaj 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości