Reklama

Rekord w Parku Wodnym

02/03/2023 07:35

Miniona sobota była rekordowa pod względem liczby osób korzystających z Parku Wodnego- informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

"25 lutego Park Wodny odwiedziło 791 osób, a w godzinach wieczornych zdarzały się kilkominutowe okresy gdzie bramka prowadząca do Strefy SPA znajdującej się na I piętrze obiektu “informowała” o 100% obłożeniu. Ograniczenie ilościowe wprowadzone było po to, aby umożliwić komfortowe korzystanie z obiektu, nawet w takich „rekordowych” momentach" - przekazuje MOSiR.

W styczniu Ośrodek odnotował 16415 wejść, czyli prawie 2000 wejść więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. W lutym licznik wejść wskazał 17756 odwiedzin - daje to frekwencję średnio 634 osoby dziennie.

Reklama

 

 

Źródło: MOSiR / oprac. mylomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości