Reklama

Rodzino! Trzymaj formę [FOTO]

27/04/2015 07:45

Promocja zdrowego żywienia w środowisku lokalnym stanowi dziś ważne zadanie stojące przed samorządem, które jest realizowane przede wszystkim przez łomżyńskie szkoły. W dniach 22-23 kwietnia 2015 roku w ramach współpracy: Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II i Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży została przedstawiona rodzicom prezentacja dotycząca prawidłowego odżywiania.

Program przygotowany przez nauczycieli i uczniów łomżyńskiej Wety „Wiedzieć więcej, jeść zdrowiej, żyć dłużej", obejmujący wykład oraz pokaz carvingu, spotkał się z dużym zainteresowaniem zebranych rodziców .

Pani Ewelina Karpińska - Siwek w szczegółowy sposób omówiła zasady żywienia z uwzględnieniem zagrożeń dla kondycji i rozwoju człowieka, wynikających z nieznajomości tych reguł.

Pani Elżbieta Jarota oraz pan Mieczysław Mroczkowski wraz z młodzieżą poprzez barwne dekoracje carvingowe potraw i stołu starali się ukazać wartość owoców i warzyw jako źródła witamin i składników mineralnych oraz zachęcić do codziennego ich spożywania.

Reklama

Wyrażamy nadzieję, że program ten będzie aktualny dla naszych rodzin nie tylko na wiosnę, ale również w ciągu całego roku.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości