Reklama

#sadziMY z Nadleśnictwem Łomża [VIDEO]

18/09/2020 11:25

Nadleśnictwo Łomża włączyło się w ogólnopolską akcję #sadziMY. Do rozdania jest 4500 sadzonek.

#sadziMY to inicjatywa zapoczątkowana przez Prezydenta RP i Pierwszą Damę. 18 września 2020 roku w siedzibach wszystkich 430 nadleśnictw oraz 17 regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych w Polsce rozdawane są darmowe sadzonki, które można później posadzić w swoim ogrodzie.

W akcję włączyło się również Nadleśnictwo Łomża, które przygotowało aż 4,5 tys. sadzonek świerka. Rozdawane są one bezpłatnie, ale z zachowaniem limitu maksymalnie dwóch sadzonek na osobę. 

Aby odebrać sadzonkę, wystarczy pojawić się dziś pod siedzibą Nadleśnictwa Łomża przy ul. Nowogrodzkiej 60. Akcja wystartowała o godz. 9:00.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości