W Łukowie trwają Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu, gdzie o najwyższe trofea rywalizują najlepsi zawodnicy z całego kraju. Wśród nich nie zabrakło reprezentanta Huntera Kickboxing Łomża Sebastiana Włodarskiego.
Podopieczny trenera Macieja Tercjaka występuje w formule K1 w kategorii wagowej do 81 kg, która jest jedną z najmocniej obsadzonych na tych mistrzostwach. Już na początku zawodów Włodarski zaprezentował znakomitą formę. Pierwszą walkę zakończył przed czasem, zwyciężając przez TKO w drugiej rundzie. W kolejnym pojedynku nie dał szans rywalowi, wygrywając na punkty i doprowadzając przeciwnika do liczenia w trzeciej rundzie.
Dzięki dwóm przekonującym zwycięstwom, zawodnik z Łomży zapewnił sobie miejsce w strefie medalowej i już teraz może się cieszyć brązowym medalem Mistrzostw Polski.
W niedzielę przed Sebastianem decydujące walki: półfinał oraz ewentualny finał, które zdecydują o kolorze medalu. Cały klub Hunter Kickboxing oraz sympatycy sportów walki trzymają kciuki za kolejne sukcesy!