Reklama

Sebastian Włodarski wystąpi na gali w Łomży. Włodarski: Walka u siebie to coś niesamowitego!

Sebastian Włodarski wystąpi podczas gali sportów walki, która odbędzie się 4 lipca na stadionie miejskim w Łomży. Dla 24-letniego reprezentanta Hunter Kickboxing Łomża będzie to zawodowe starcie w formule K1.

Podopieczny trenera Macieja Tercjaka zawalczy w kategorii do 75 kilogramów. Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. Rywalem Włodarskiego będzie Stanisław Zdunek.

- Będzie to moja zawodowa walka w formule K1. Trenuję mocno i robię wszystko, żeby być gotowym na ten wieczór - podkreśla Sebastian Włodarski.

Zawodnik nie ukrywa, że przygotowania do gali są bardzo intensywne. Jak zaznacza, skupia się przede wszystkim na swojej dyspozycji i odpowiednim przygotowaniu do walki.

- Mój przeciwnik jest młodym zawodnikiem i wiem, że ma już za sobą kilka walk, więc na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony. Ja skupiam się przede wszystkim na swoich przygotowaniach i na tym, żeby być w jak najlepszej formie - mówi Włodarski.

Reklama

24-latek podkreśla również, że możliwość walki przed własną publicznością ma dla niego szczególne znaczenie.

- Jeśli chodzi o samą galę, to możliwość zawalczenia na stadionie w Łomży naprawdę dużo dla mnie znaczy. Walka przy swoich kibicach i znajomych zawsze daje dodatkową motywację i już nie mogę się doczekać tego klimatu - dodaje zawodnik Hunter Kickboxing Łomża.

Włodarski zaprasza także kibiców do udziału w wydarzeniu.

Zapraszam wszystkich na galę, będzie dużo emocji i mocne pojedynki - zapowiada.

Reklama

Gala odbędzie się 4 lipca na stadionie miejskim w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości