Sebastian Włodarski wystąpi podczas gali sportów walki, która odbędzie się 4 lipca na stadionie miejskim w Łomży. Dla 24-letniego reprezentanta Hunter Kickboxing Łomża będzie to zawodowe starcie w formule K1.
Podopieczny trenera Macieja Tercjaka zawalczy w kategorii do 75 kilogramów. Pojedynek odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty. Rywalem Włodarskiego będzie Stanisław Zdunek.
- Będzie to moja zawodowa walka w formule K1. Trenuję mocno i robię wszystko, żeby być gotowym na ten wieczór - podkreśla Sebastian Włodarski.
Zawodnik nie ukrywa, że przygotowania do gali są bardzo intensywne. Jak zaznacza, skupia się przede wszystkim na swojej dyspozycji i odpowiednim przygotowaniu do walki.
- Mój przeciwnik jest młodym zawodnikiem i wiem, że ma już za sobą kilka walk, więc na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony. Ja skupiam się przede wszystkim na swoich przygotowaniach i na tym, żeby być w jak najlepszej formie - mówi Włodarski.
Reklama
24-latek podkreśla również, że możliwość walki przed własną publicznością ma dla niego szczególne znaczenie.
- Jeśli chodzi o samą galę, to możliwość zawalczenia na stadionie w Łomży naprawdę dużo dla mnie znaczy. Walka przy swoich kibicach i znajomych zawsze daje dodatkową motywację i już nie mogę się doczekać tego klimatu - dodaje zawodnik Hunter Kickboxing Łomża.
Włodarski zaprasza także kibiców do udziału w wydarzeniu.
Zapraszam wszystkich na galę, będzie dużo emocji i mocne pojedynki - zapowiada.
Reklama
Gala odbędzie się 4 lipca na stadionie miejskim w Łomży.