Reklama

Serbowie na wieczorze u Lutosławskich [FOTO]

16/07/2018 11:47

Mimo, że XXV Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża dobiegł już końca, to Drozdowo w dalszym ciągu jest miejscem, w którym odnajdą się lokalni melomani. Wczoraj w Muzeum Przyrody w Drozdowie odbył się koncert dwóch artystów z Bałkanów „Pocztówka z Serbii”.

Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentował duet z Serbii Marko Miletic i Mihajlo Zurkovic. Pierwszy z nich grał na wiolonczeli, drugi zaś akompaniował na fortepianie. W koncercie „Pocztówki z Serbii” uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Serbowie tego wieczoru zagrali m.in. Schumanna, Debussy"ego, czy Brucha.

Słuchacze zebrani w Dworku Lutosławskich sprawili artystom gromką owację. Po zakończeniu koncertu kwiaty artystom z Bałkanów wręczyła Pani Ewa Kaszuba z Filharmonii Kameralnej w Łomży. Koncert wpisywał się w cykl muzyczny Wieczory u Lutosławskich.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości