Reklama

Skansen w Nowogrodzie wciąż bez dyrektora. Kandydaci nie spełnili wymogów

27/11/2025 11:08

Do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zgłosiły się dwie osoby. Jeden z kandydatów nie spełnił wymogów formalnych, natomiast drugi nie uzyskał oceny merytorycznej.

Poznaliśmy wyniku konkursu na dyrektora Muzeum-Skansenu Kurpiowskiego im. Adama Chętnika w Nowogrodzie. Do stawienia się przed komisją wolę wyraziło dwóch kandydatów. Finalnie nie sprostali oni oczekiwaniom członków komisji konkursowej, ani też nie spełnili niezbędnych wymagań.

W wyniku postępowania nie wyłoniono kandydata na w/w stanowisko. Wpłynęły 2 oferty, jeden oferent nie spełnił wymogów formalnych, drugi nie uzyskał oceny merytorycznej. W związku z powyższym komisja konkursowa nie zarekomendowała Zarządowi Województwa kandydata na przedmiotowe stanowisko - przekazała Małgorzata Półtorak, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego.

Reklama

Oznacza to, że do czasu rozpisania kolejnego konkursu Muzeum nadal będzie zarządzać pełniąca obowiązki dyrektora Anna Malwina Szynkiewicz. Kieruje ona placówką od stycznia br. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/11/2025 11:25
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości