Reklama

SLD postrzelało w Piątnicy [FOTO]

23/08/2018 14:56

Wczoraj po konferencji prasowej, na której przedstawiono kandydata SLD na prezydenta Łomży członkowie partii wraz z dziennikarzami wybrali się na strzelnicę, na której odbyły się zawody o puchar przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego.

Zawody odbyły się na strzelnicy w Piątnicy. Wśród dwudziestu osób biorących udział najlepszy okazał się nasz redakcyjny kolega Tomek, który stanął na pierwszym stopniu podium. Wyróżnieni zostali również Marcin Kulaska oraz kandydat na prezydenta z ramienia SLD Dariusz Janicki.

W turnieju zorganizowanym przez SLD uczestniczyli najważniejsi członkowie partii w województwie. Po turnieju dla dorosłych przyszedł czas na dzieci, które również mogły postrzelać tego dnia.

- Było fajnie, zainteresowanie duże. Nie ukrywam, że myślę o tym, żeby to było cykliczne - mówi Magdalena Wdziękońska, przewodnicząca SLD w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości