Reklama

Spadł ze schodów? 57-latek nie żyje

04/08/2021 14:00

Mężczyzna na klatce schodowej, w jednym z bloków przy ulicy Słowackiego w Łomży, najprawdopodobniej spadł ze schodów. Zadysponowani na miejsce zdarzenie funkcjonariusze policji stwierdzili u 57-latka zgon.

Jak informuje nas Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży do zdarzenia doszło dziś około godziny 9.

Na miejsce został wezwany prokurator. Po wstępnych oględzinach ciało 57-latka  przewieziono do prosektorium.

Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna miał spaść ze schodów, między wejściem na klatką schodową a parterem.

fot. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości