Reklama

Spektakl najmłodszej grupy teatralnej w MDK-DŚT

15/05/2024 12:24
MAJ25

MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża godz: 18:00

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych zaprasza na prapremierę spektaklu najmłodszej grupy teatralnej Na Piętrze na podstawie legendy: „Jak łomżyńskie wiedźmy wyniosły się z miasta”.

Spektakl zostanie przedstawiony 25 maja 2024 roku o godzinie 18:00 w MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 w Łomży. Wstęp na występ będzie wolny.

Czy zastanawialiście się kiedyś jakimi sposobami i trikami da się wypędzić wiedźmy z miasta? Otóż jest na to kilka sposobów i przepisów. Można spróbować pić napar z herbaty, albo rozpylić wokół siebie cudowny zapach czosnku. Mali bohaterowie spektaklu – Przemko i Ziemko udowodnią, że dzieci mają najlepsze pomysły i odwagę, by je realizować. Przyjdźcie na spektakl „Tym razem się nam upiekło” i zobaczcie sami co najlepszego dzieciaki wymyśliły!

Reklama

Reżyseria, scenografia: Julia Sacharczuk

Autor, muzyka: Tomasz Bieliński

Występują:
•    Jagata Brzuchata – Maja Wielądek
•    Kaduk Paskuda – Zuzanna Odachowska
•    Krzywonóżka – Zuzanna Kołodziejczyk
•    Kołtuniara – Natalia Kozioł
•    Miotłogrzmotka – Maria Jankowska
•    Włosonosa – Lena Pawelczyk
•    Niemówka  i Sabacianka – Andżelika Wiśniewska
•    Maciejowa – Liliana Zielińska
•    Pacułowa – Pola Obiedzińska
•    Miłosława – Maja Kania
•    Bonifacy – Piotr Kruszewski
•    Lusia – Jasmina Zielińska
•    Przemko – Miłosz Wiśniewski
•    Ziemko – Jan Wiśniewski
•    Kra-tura – Mikhailo Pohorielyi  

Reklama

 

Źródło: MDK-DŚT
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości