Przykra informacja pojawiła się na stronie internetowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Zmarła nauczycielka Ewa Witkowska-Stankiewicz (+ 46). "Z wielkim bólem żegnamy Cię Ewuniu. Byłaś promykiem tego świata. Wnosiłaś uśmiech, radość, otwartość na drugiego człowieka. Taka właśnie zostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach" - czytamy.
Z głębokim smutkiem informujemy, że odeszła nasza Koleżanka
Ewa Witkowska-Stankiewicz
"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...
tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
ks. J. Twardowski
Z wielkim bólem żegnamy Cię Ewuniu.
Byłaś promykiem tego świata. Wnosiłaś uśmiech, radość, otwartość na drugiego człowieka.
Taka właśnie zostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach.
Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy
oraz cała społeczność III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.