Reklama

Społeczność III LO żegna śp. Ewę Witkowską-Stankiewicz

20/01/2021 08:13

Przykra informacja pojawiła się na stronie internetowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Zmarła nauczycielka Ewa Witkowska-Stankiewicz (+ 46). "Z wielkim bólem żegnamy Cię Ewuniu. Byłaś promykiem tego świata. Wnosiłaś uśmiech, radość, otwartość na drugiego człowieka. Taka właśnie zostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach" - czytamy.

Z głębokim smutkiem informujemy, że odeszła nasza Koleżanka

Ewa Witkowska-Stankiewicz

 

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...

tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”

ks. J. Twardowski

 

Z wielkim bólem żegnamy Cię Ewuniu.

Byłaś promykiem tego świata. Wnosiłaś uśmiech, radość, otwartość na drugiego człowieka.

Taka właśnie zostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach.

 

Dyrekcja, Koleżanki i Koledzy

oraz cała społeczność III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości