W łomżyńskim Parku Przemysłowym odbędzie się otwarte spotkanie z udziałem współprzewodniczącego Konfederacji i lidera listy w województwie podlaskim - Krzysztofem Bosakiem.
- Uwaga Łomża! Już w czwartek będę u Was na spotkaniu otwartym. Zapraszam serdecznie! Poznaj program Konfederacja, weź udział w dyskusji i odbierz materiały wyborcze! - informuje Krzysztof Bosak w mediach społecznościowych.
Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 w Parku Przemysłowym, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.