Reklama

Startuje Wakacyjna Liga Orlika

21/07/2015 05:51

Już dzisiaj rozpoczyna się Wakacyjna Liga Orlika, w której o miano najlepszej mierzyć się będą drużyny z roczników 2000-1998 oraz 2001 i młodsi. Organizatorem Ligi, która rozgrywana będzie na Orliku przy ul. Katyńskiej jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

Drużyny zgłoszone do Wakacyjnej Ligi Orlikowej, która odbywać się będzie na Orliku przy ul. Katyńskiej rozegrają swoje pierwsze mecze już dzisiaj. Jako pierwsze swoje mecze rozegrają drużyny z Ligi A z roczników 1998-2000: Gang Predito, Orły Zbójna, Zgnieciona Jarzębina. Kolejne roczniki, czyli 2001 i młodsi, a więc drużyny FC Łomża, FC Kijoki, Majorka, swoje mecze rozegrają w czwartek 23 lipca.

Harmonogram rozgrywek:

Liga A Rocznik 1998-2000 - 21.07.2015

Gang Predito - Orły Zbójna, godz. 10:00 Orły Zbójna - Zgnieciona Jarzębina, godz. 11:00 Gang Predito - Zgnieciona Jarzebina, godz. 12:00

Liga B rocznik 2001 i młodsi - 23.07.2015

Reklama
1. FC Łomża - FC Kijoki, godz, 10:00 FC Kijoki - Majorka, godz. 11:00 FC Łomża - Majorka, godz. 12:00

Liga A Rocznik 1998-2000 - 27.07.2015

Gang Predito - Orły Zbójna, godz. 10:00 Orły Zbójna - Zgnieciona Jarzębina, godz, 11:00 Gang Predito - Zgnieciona Jarzębina, godz. 12:00

Liga B rocznik 2001 i młodsi - 29.07.2015

FC Łomża - FC Kijoki, godz. 10:00 FC Kijoki - Majroka, godz. 11:00 FC Łomża - Majorka, godz. 12:00
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości