Występ włoskiego teatru Circo e Dintorni, który zaprezentował spektakl "The Black Blues Brothers" był hitem wczorajszego popołudnia czy też wczesnego wieczoru na Starym Rynku w Łomży. Artyści przyciągnęli na Starówkę dużą liczbę mieszkańców, którym zapewnili rozrywkę na najwyższym poziomie. Wcześniej wylosowano szczęśliwców, którzy mogli wybrać się na lot balonem.
Tak naprawdę nie wiadomo co bardziej przyciągnęło łomżyniaków wczoraj przed ratusz. Czy był to pełen akrobacji i humoru występ artystów, czy raczej możliwość doświadczenia lotu balonem nad miastem. Więcej frajdy dało chyba jednak uliczne show zaprezentowane przez pięciu młodych ludzi ubranych, którzy nie używając słów opowiedzieli kilka krótkich historyjek pokazując przy tym ogromną sprawność fizyczną, świetną koordynację całej grupy i wielką dawkę humoru. Do zabawy wciągnęli także widzów, którzy szczelnie otoczyli kawałek wolnej przestrzeni przed sceną, bo trzeba dodać, że wszystko działo się w bezpośredniej bliskości żywo reagującej publiczności.
Zapraszamy na naszą wideorelację z Miejskiego Otwarcia 30. Festiwalu "Walizka".