Reklama

Steczkowska ma złoto! Borowski i reszta z brązem! [FOTO]

Zawodnicy Fight Club Łomża pod wodzą trenera Damiana Zorczykowskiego wzięli udział w prestiżowych zawodach sportów walki w Poznaniu, mierząc się z czołówką krajowych i zagranicznych rywali. 

Ekipa nie wróciła z pustymi rękami. Do Łomży przywiozła jeden złoty oraz brązowe medale z XV Pucharu Polski No Gi Ju-Jitsu.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Dominika Steczkowska, która po raz kolejny potwierdziła swoją znakomitą formę. Bezapelacyjnie zwyciężyła w kategorii adult kobiety - purpurowy pas do 66,5 kg, sięgając po złoty medal.

Po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją na matę powrócił również Michał Borowski, zdobywając brązowy medal w kategorii adult - purpurowy pas do 79,5 kg.

Brązowe krążki trafiły także do pozostałych reprezentantów klubu, którzy mimo wolnych losów w pierwszej rundzie zyskali bezcenne doświadczenie w rywalizacji z najlepszymi. Start w tak wysokiej rangi zawodach to dla nich ważny krok w sportowym rozwoju.

Reklama

Brązowe medale wywalczyli: Oliwia Zorczykowska (młodziczki -34 kg), Damian Zorczykowski (adult czarne pasy -79,5 kg) oraz Olaf Hermanowski (młodzicy -46 kg).

Zawodnicy i trenerzy serdecznie dziękują głównemu sponsorowi wyjazdu, firmie Sonarol Sp.j. Najda, za wsparcie i pomoc w organizacji udziału w turnieju.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/09/2025 13:42
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości